הצהרת נגישות

חשוב לנו שכל אחד יוכל להשתמש באתר שלנו

ב DIGITA, אנו מודעים לקשיים שאתה ואנשים אחרים עשויים להיתקל בהם כאשר מנסים לגלוש באתרים מסוימים. נרצה להבטיח שכל אחד יכול לגשת לאתר שלנו. אנו שמים דגש בקפדנות על הנחיות WC3 / WCAG 2.0, המטפלות ברוב בעיות הנגישות הניצבות בפני משתמשי הרשת של היום.
האתר שלנו נגיש ברמה AA.

לא מצליח לגלוש באתר מהמכשיר שלך?

הקוד של אתר זה בנוי בצורה כזו, כך שאתה לא אמור לחוות כל סוג של בעיות תאימות. בדקנו שוב ושוב את האתר על סוגי פלטפורמות, דפדפני אינטרנט וגודל מסך שונים. ווידאנו, כי הדרך בה בחרת לבקר באתר האינטרנט שלנו תאפשר לך לקבל גישה. פריסת האתר היא רספונסיבית ומתאימה עצמה לגודל המסך. כלומר, אתה לא צריך להתקרב כדי לראות מה כתוב כאשר אתה משתמש במכשיר קטן.

  • מערכות הפעלה: Windows, OS X, iOS, Android, BlackBerryn
  • גדלי מסך: 3.1" – 5.5", 7" – 11.6", 11.6" – 17.3", 21.5" – 30"
  • דפדפנים: Chrome, Mozilla Firefox, Edge, Opera, Explorer 8-11
  • פרופורציה: 16:9, 8:5, 5:8, 3:2, 3:4, 4:3, 75:128, 3:5

אם יש לך קושי לגלוש באתר, שלח לנו הודעה וספר לנו על הבעיה בה אתה נתקל. ניתן ליצור קשר באמצעות עמוד "צור קשר" ולתת לנו את המפרטים על המכשיר שלך. שלח לנו מפרט הכולל: מערכת ההפעלה, דפדפן האינטרנט או גודל המסך וכל מידע רלוונטי אחר שיש לך, כולל הודעות שגיאה. אנו נבדוק את העניין ונודיע לך כאשר הבעיה תיפתר.

בדרך זו אתה יכול לבקר אותנו שוב וליהנות מכל המידע אותו אנחנו מספקים.

ניווט

אופן הניווט באתר שלנו יכול להתבצע דרך התפריט העליון או דרך התפריט הנמצא בחלקו התחתון של האתר. אין דף אחד באתר שלנו שאי אפשר להגיע אליו דרך התפריטים האלו, לא משנה באיזה עמוד אתה נמצא.
דאגנו גם לניווט פשוט עבור אלה שיש להם בעיה עם השימוש בעכבר או מקלדת מכל סיבה שהיא. ניתן להשתמש במקש TAB כדי לנווט קדימה בין קישורים באתר ו- SHIFT + TAB כדי לנווט אחורה. כאשר אתה מנווט, הרכיב אליו אתה מנווט יודגש. בצורה הזו, תדע בדיוק על איזה אלמנט אתה מסתכל משום שסיפקנו הגדרה עבור כל רכיב בקוד (כותרות, טבלאות, רשימות וכו').

מוגבלויות ראייה ושמיעה

  • רוב האתר שלנו מבוסס טקסט, ולכן הוא תואם את רוב קוראי המסך. משמעות הדבר, היא שרוב האנשים יכולים ליהנות מהתוכן. כמו כן, הקפדנו שכל התמונות שלנו יכילו טקסט חלופי עבור אלו המתקשים לראות את התמונות. כללנו תיאור עבור כל תמונה, כך שגם אם אתה לא יכול לראות את התמונה תוכל להקשיב לתיאור שלה ולדמיין איך זה נראה.
  • למולטימדיה שלנו, המכילה וידאו\אודיו – יש כתוביות. כך, שמי שיש לו בעיות שמיעה יכול להבין מה קורה בסרטונים וליהנות מהם גם כן.
  • יש דבר אחד שאינו נגיש לחלוטין באתר שלנו שאנחנו מודעים אליו. אנחנו בכוונה מסתירים תגי תווית בטפסים, זה פשוט לא נראה כל כך טוב בעיצוב שלנו. מה שכן, הוספנו תכונה שנקראת ARIA ו\או מציין מיקום לשדות בטפסים כך שקוראי מסך יידעו מהי השורה בטופס בה הם התמקדו.
  • בשלב זה, אין תפריט נגישות במובייל. הסיבה לכך היא מקצועית כיוון שהאייקון מסתיר חלק מהמלל ואז נעשה יותר נזק כאשר הוא קיים. אם חשוב לכם שנעשה תפריט גם במובייל אנא צרו איתנו קשר.
    אתר זה נבנה על ידי בני אדם, ואם נעשו טעויות בכל אחד מהתמונות שאין להן טקסט חלופי או סרטון ללא כתוביות -אנא צור איתנו קשר בדף "צור קשר" והודיע לנו על כך. אנו נסדר את הבעיה בהקדם האפשרי.

סרגל נגישות אתרים

כאשר תכננו בתחילה את אתר האינטרנט שלנו, רצינו להשרות אווירה נעימה ולתת לאורחים שלנו חוויית צפייה נוחה. לכן, בחרנו גופנים וצבעים אשר מרגיעים את העיניים ותורמים לקריאות המידע שסיפקנו. שמנו את הצרכים של המבקרים בראש כאשר קיבלנו את ההחלטות האלה.

אם מסיבה כלשהי אתה מתקשה ליהנות או להציג את התוכן בגלל המראה של האתר, שים לב שהוספנו כפתור בפינה העליונה של המסך – כפתור נגישות.

על ידי לחיצה על לחצן זה, ייפתח סרגל נגישות. בסרגל, תוכל לבצע את השינויים הרצויים למראה האתר. תוכל לשנות את הניגודיות של הצבעים, לבחור בצבעים כהים או בהירים. אתה יכול אפילו לשנות לאפור ולבן בלבד. אתה יכול לשלוט על גודל הגופן ולהפוך תווים לגדולים או קטנים יותר לפי מה שנוח לך יותר. אם אתה זקוק לעזרה בניווט אתה יכול לקבל את כל הקישורים כך שיופיעו בצורה מודגשת.

אם תחליט לאפס את ההגדרות בחזרה לברירות המחדל שלהם פשוט לחץ על סמל הלחצן שוב, או תרענן את הדף והכל יחזור למצב הרגיל.

תקנים אינטרנטים לנגישות אתרים

אתר זה, פותח תוך התחשבות בתקני האינטרנט הנוכחיים. השתמשנו בטכנולוגיות ווב כמו שפות תכנות PHP, JavaScript, HTML 5 ו CSS3. אנו מבצעים תמיד שינויים, הן בעיצוב והן בקוד הבסיס באתר זה, כדי להתעדכן בעדכונים חדשים לתקנים כאשר הם משוחררים.

אם אתה מוצא משהו אשר גורם לך קושי לקרוא או להבין את התוכן שלנו או שיש משהו בדף האינטרנט שעושה את החוויה ללא נעימה, אל תהסס; פנה אלינו מיד. הרצון האישי שלנו וחובתנו, היא לוודא שלכל אחד תהיה גישה חופשית לתוכן באתר ויכול לחוות חוויה חיובית בגלישה בו.

רכז נגישות: רפאלי דוידוב