קיקי - kiki

לפניכם מוצרי מזון איכותיים של חברת KIKI, המיוצרים בסביבה סטרילית במיוחד ומכילים את כל אבות המזון

למה מוצרי המזון של KIKI פופולריים?

מוצרי המזון של קיקי הם מוצרי מזון טבעיים שהוכנו בקפידה והם עשירים בדגנים ובעשבי בר באיכות גבוהה כדי להעניק לחיית המחמד המתוקה שלכם את כל אבות המזון, את הוויטמינים והמינרלים השונים.

יתרון ידוע במוצרים של המותג הוא הפרווה הנעימה, המבריקה והרכה שהם מספקים, כך שלא תוכלו להפסיק ללטף ולשחק עם הארנבון. מומלץ להשלים את מוצרי המזון עם חציר ללא הגבלה ופירות במתינות.

סביבת הייצור של קיקי

לחברת KIKI ניסיון של 50 שנה בייצור מזון לבעלי חיים, מה שמיצב אותה כחברה ותיקה עם מוניטין וניסיון רב, והבנה מעמיקה בנוגע לצרכים התזונתיים של המכרסמים. ברכישת מזון מבית המותג אתם יכולים להיות בטוחים שהניסיון ארוך השנים יעמוד לשירותכם.

יחד עם ייצור מוצרי מזון מובחרים, קיקי מקפידה על ייצור מזון ואריזה בסביבה מבוקרת וללא מיקרואורגניזמים שיכולים לשנות את איזון המעיים של בעל החיים. כשמדובר בחיות עם מערכת עיכול רגישה כל כך, זה הכרחי במיוחד.

האם רכישת מזון מחברת KIKI נותנת תמורה טובה למחיר?

קיקי מייצרת מזון סופר פרימיום אשר עשוי רק מרכיבים טבעיים, עשיר בסיבים ומספק את כל החומרים החיוניים כדי שחיית המחמד שלכם תיהנה מחיים ארוכים ומלאי אנרגיה, ומפרווה רכה ונעימה למגע.

בעקבות הסטנדרטים המחמירים הן בהיבט הייצור והן בכל הנוגע לאריזה סטרילית, מחירי המזון של KIKI הם מעט מעל הממוצע, אך מהסכלות קצרה אתם יכולים להבין שהתמורה מצוינת.